Online Html Kod Editörleri

Merhaba, Online Html Kod Editörleri başlıklı yazıma hoşgeldiniz bu yazımda html için online kod editörlerine değineneceğim.

>>Codepen.io

Aynı anda HTML, CSS ve JAVASCRİPT kodlarını yazıp çalıştırabildiğiniz kod editördür. Ayrıca üye olarak yazdığınız kodları başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

>>jsfiddle.net

Yine aynı zamanda html, css ve javascript kodlarınızı yazıp çalıştırabileceğiniz online kod editörüdür. Codependen tek ve en önemli farkı farklı frameworklar ile çalışabilme imkanı sunması. Yine codepende olduğu gibi kodlarınızı paylaşabilme özelliği sunması.

>>htmlinstant.com

Basit bir yapısı olan bu online editör eğer sadece html ile çalışacaksanız işinizi görür cinsten.

 

Bugünkü yazım bu kadar başka bir yazıda daha görüşmek üzere hoşçakalın.

Tuğra Yaldız

Merhaba bu alanda kısaca kendimden bahsedeceğim. Adım Tuğra, 19 yaşındayım. Ticaret lisesi mezunuyum şuan Afyon Kocatepe Üniversitesinde İşletme bölümü okuyorum. Aslen Konyalıyım Afyonkarahisar'da ailemle birlikte yaşıyorum. Yaklaşık 11 senedir bilgisayarlarla içli dışlıyım son 6 senedir kendimi internete 2 yıldır ise Web Programlamaya verdim ileri derece PHP ve HTML biliyorum CSS Javascript Jquery için kendimi geliştirmeye devam ediyorum.. Yakında yayına çıkaracağım yyazilim.com için projeler geliştiriyorum. İş çözümleriniz için mail (iletisim@tugrayaldiz.com) atabilirsiniz. Şimdilik benden bu kadar eğer sende aramıza gelmek istersen mail listemize katılman yeterli kendine iyi bak. :) Not: Web programlama dersleri için https://www.w3schools.com adresini kaynak alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Back to top