İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır?

Merhaba, İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır? başlıklı yazıma hoşgeldiniz bu yazımda instagram hesabınızı geçici ve kalıcı olarak kapatmayı göstereceğim.

İnstagram Hesabını Kalıcı Olarak Kapatma

İnstagram hesabınızı kalıcı olarak kapatmak için bu linke gidin sonra (Eğer daha önceden giriş yapmışsanız bu adımı atlayabilirsiniz.) kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak kimliğinizi doğrulayın. Sonraki aşamada hesabını neden siliyorsun gibisinden bir yazı çıkacak o kısma bir şeyler yazarak bu adımı atlayın bir sonraki adımda sizden şifrenizi isteyerek tekrar bir doğrulama yapacak şifrenizi girdikten sonra hesabımı kalıcı olarak sil dedikten sonra hesabını kalıcı olarak silinecektir.

Önemli not! Fotoğrafların, yorumların, beğenmelerin, arkadaşlıkların ve diğer tüm verilerin kalıcı olarak kaldırılacak ve bir daha kurtarılamayacaktır. Gelecekte başka bir Instagram hesabı oluşturmaya karar verirsen, tekrar aynı kullanıcı adıyla kaydolamazsın.

İnstagram Hesabını Geçici Olarak Kapatma

İnstagram hesabınızı geçici olarak kapatmak için bu linke gidin sonra (Eğer daha önceden giriş yapmışsanız bu adımı atlayabilirsiniz.) kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek kimliğinizi doğrulayın. Doğrulama işleminden sonra sizi Hesabını Geçici Olarak Kapat başlıklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Sonra hesabını neden kapatıyorsun sorusuna bir cevap vererek şifrenizi girdikten sonra Hesabımı Geçici Olarak Kapat butonuna tıklayarak hesabınızı geçici olarak kapatmış oluyorsunuz.

Tuğra Yaldız

Merhaba bu alanda kısaca kendimden bahsedeceğim. Adım Tuğra, 19 yaşındayım. Ticaret lisesi mezunuyum şuan Afyon Kocatepe Üniversitesinde İşletme bölümü okuyorum. Aslen Konyalıyım Afyonkarahisar'da ailemle birlikte yaşıyorum. Yaklaşık 11 senedir bilgisayarlarla içli dışlıyım son 6 senedir kendimi internete 2 yıldır ise Web Programlamaya verdim ileri derece PHP ve HTML biliyorum CSS Javascript Jquery için kendimi geliştirmeye devam ediyorum.. Yakında yayına çıkaracağım yyazilim.com için projeler geliştiriyorum. İş çözümleriniz için mail (iletisim@tugrayaldiz.com) atabilirsiniz. Şimdilik benden bu kadar eğer sende aramıza gelmek istersen mail listemize katılman yeterli kendine iyi bak. :) Not: Web programlama dersleri için https://www.w3schools.com adresini kaynak alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Back to top